Нова школска година почиње у петак 1. септембра

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

Запослени и пензионери наше школе и њихова деца и унуци, дружили су се на једнодневном излету на Палић, 29. августа 2016. године.

Уз разговоре о школским извештајима и плановима, летњи сунчани дан протекао је у забавним активностима: шетњи поред језера, обилазку парка бициклом, вожњи бродићем и игри.

Посебно весело је било када је после ручка на сто стигла рођенданска торта за наставницу енглеског језика.

Диван дан у природи и у добром расположењу одличан је начин да се припремимо за почетак нове школске године.

Слађана Галушка, библиотекар

izlet