Летњи распуст за ученике од првог до седмог разреда почиње 14. јуна

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

Школско звоно је у четвртак, 1. септембра, означило почетак нове школске године.  У нашој школи, као и претходних година, одржан је свечани пријем ђака првака.

Стасала је нова генерација ученика која је данас први пут закорачила у школу, села у школске клупе и сусрела се са својом учитељицом.

Како би им овај посебан дан учинили што радоснијим, прошлогодишњи четвртаци заједно са својом учитељицом Сандром Пајић, припремили су пригодну приредбу добродошлице.

Учитељица је ђаке прваке увела у учионицу, где су их сачекали припремљени поклони (сталак за оловке у коме су се налазили: оловка, гумица, играчка изненађења и укусни слаткиши) и добродошлица у виду честитке, а затим, родитеље и њих поздравила и пожелела им добродошлицу и успешну сарадњу у наступајућем периоду.
Сви заједно уживали су у приредби у којој је било доста глуме, игре, песме и рецитација.

Након завршене приредбе, све присутне је поздравила школски педагог и пожелела успешну школску годину.
Прваци су остатак првог школског дана наставили са својом учитељицом и заједно закорачили у један нови животни почетак.

Сандра Пајић, учитељица

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved