Нова школска година почиње у петак 1. септембра

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

Зимски број Чаролија доноси прилоге о активностима из првог полугодишта школске 2016/2017. године: програми за обележавање важних дана и догађаја, излет за ученике петог и шестог разреда, одлазак у позориште, радионице за ученике и родитеље, гостовање на позоришном фестивалу итд.

Посебне стране су посвећене пројектној и тематској настави, угледним часовима и радовима који су се нашли у Зборнику „Дигитални час 2016/2017“.

У рубрици Из бележнице пронаћи ћете литерарне радове ученика писане за конкурсе „Писмо генералном секретару УН“ и „Космај – мој завичај“, а у рубрици Представљамо интервјуе са Томом Радовановићем и Томиславом Јовановићем, бившим ученицима наше школе који су разговарали са ђацима у Малој Иванчи и Поповићу.

Слађана Галушка, библиотекар

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved