Летњи распуст за ученике од првог до седмог разреда почиње 14. јуна

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

У организацији Савеза за школски спорт и Карате федерациКаратеје Србије одржано је Школско првенство Србије за основне и средње школе у каратеу, 7. марта 2017. у Панчеву.

Нашу школу представљале су Анђела Алексић, Александра Милутиновић и Сара Ристић које су у предходним такмичењима избориле учешће на републичком нивоу.
Оне су се бориле у категоријама 3 (V и VI разред) и 4 (VII и VIII разред).

Александра Милутиновић, ученица VI2, освојила је друго место и сребрну медаљу, а Анђела Алексић, VII2, освојила је треће место и бронзану медаљу. Сара Ристић, V3, добро се борила, али је остала без медаље.

Наше ученице успешно тренирају у КК „Гепард“ Младеновац.

Мирослав Станковић, наставник

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved