Летњи распуст за ученике од првог до седмог разреда почиње 14. јуна

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

Међународни Дан жена обележен је у нашој школи разноврсним активностима.

У Малој Иванчи за ученике првог разреда и њихове родитеље организована је ликовна радионица на којој је настала слика вазе са цвећем, израђена од колаж папир и разнобојних пластичних затварача за флаше.

Ученици другог, трећег и четвртог разреда уживали су у спортским, забавним и креативним активностима. Више о томе можете прочитати у тексту Гордане Косанић, који се налази на блогу Моја мала дружина.

У Малом Пожаревцу ученици млађих разреда су извели драмско-рецитаторски програм за маме, баке, тетке и наставнице.

У Поповићу су ђаци и предшколци заједно извели програм за родитеље, а затим су деца правила колаче уз упутства учитељица и родитеља. На крају су се сви послужили укусним слаткишима.

Слађана Галушка, библиотекар

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved