Нова школска година почиње у петак 1. септембра

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

Обавештевамо вас да Министарство просвете, науке и технолошког развоја и ове године у оквиру Пројекта Набавка уџбеника и других наставних средстава за ученике основних школа за школску 2017/18. годину, обезбеђује да бесплатне уџбенике добију:

1. Примаоци новчане социјалне помоћи – Неопходно је доставити потврду да сте прималац новчане социјалне помоћи.

2. Ученици са сметњама у развоју и инвалидитетом – Посебна документација није потребна, Школа поседује податке о наведеним ученицима.

3. Ученици основних школа који су у породици треће или свако наредно рођено дете које је у систему школовања (средња школа, факултет) – Треба доставити потврду образовно-васпитне установе о својству ученика, односно студента за свако дете.

Потребну документацију доставити разредном старешини до 12. априла 2017. године.

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved