Нова школска година почиње у петак 1. септембра

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

У летњем броју Чаролија промовишемо активности из другог полугодишта школске 2016/2017. године кроз прилоге на бројне теме: интересантни часови, манифестација за превенцију болести зависности Општине Сопот, екскурзија за ученике млађих разреда и петог и шестог итд.

Прославили смо у мају 2017. Дан школе и о припремама и току приредбе упознајемо вас кроз текстове и фотографије.

Посебне стране су посвећене пројекту Јубилеји - доносимо причу из живота Милорада Миће Марковића и сећања на школске дане бивших ђака, а садашњих наставника, Марине Луковић и Ружице Будимкић. Ту су и текстови о часовима на тему Школа некад и сад и посети бившег ђака и разговора са децом.

Представљамо успех ученице Анђеле Стојановић на такмичењу Читам, па шта? и учешће ђака другог разреда на Фестивалу Креативна чаролија.

Слађана Галушка, библиотекар

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved