Нова школска година почиње у петак 1. септембра

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

За крај школске године припремили смо још један летњи број Чаролија посвећен активностима из 2016/2017. године.
Рубрика Дешавања доноси прилоге на бројне теме: часови тематске и пројектне наставе, излети за ученике, обележавање краја наставне године за четвртаке, гостовање ђака и наставника из школе са Друмина итд.
Сандра Пајић пише о стручном усавршавању наставника.

Посебне стране су посвећене пројекту Шекспир, активностима у одељењу IV3 и обележавању Дана планете Земље.

Нови ликовни и литерарни радови ученика су у рубрици Дечије стваралаштво. Рубрика Представљамо доноси радове ученика осмог разреда о растанку са друговима, а уз то иде и прилог о прослави матуре.

У рубрици Спортски успеси наставници извештавају о спортским успесима ученика и акцијама у оквиру школског спорта.

Слађана Галушка, библиотекар

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved