Међународни дан људских права обележава се 10. децембра

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

Фестивал савременог руског филма за децу под називом „Бајке детињства“ одржан је у Београду у десет установа културе од 12. до 15. септембра 2017.

Центар за културу Сопот је организовао пројекције за ученике наше школе у домовим културе у Малој Иванчи и Малом Пожаревцу 13. и 20. септембра.

Ученици од првог до четвртог разреда гледали су руске цртане филмове, а они од петог до осмог дечији филм „Пет цветова“.

Филмови су на публику, коју су чинили и ђаци и наставници, оставили лепе утиске.

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved