Међународни дан људских права обележава се 10. децембра

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

Завод за вредновање квалитета образовања и васпитања припремио је иницијалне тестове знања из српског језика и математике за ученике петог и седмог разреда основне школе, који обухватају наставне садржаје претходних разреда.
Тест из српског језика одржан је 14. септембра, а из математике 21. септембра 2017.

По упутству из Министарства просвете, науке и технолошког развоја тест се радио 45 минута и био је исти за све ученике у Србији.

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved