Нова школска година почиње у петак 1. септембра

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

andjela

У сарадњи са Градском библиотеком у Малом Пожаревцу ученици IV2 учествовали су у манифестацији „Дани европске баштине 2017. у Београду“, чија је тема „Наслеђе и природа: лепеза могућности“.

Библиотекарка Мирјана Ребић и учитељица Тања Ћирковић су 19. септембра 2017. повеле ђаке у шетњу где су им говориле о непокретним културним добрима у Малом Пожаревцу и околним селима: зграда старе школе у Малом Пожаревцу, црква Светог Илије у Малом Пожаревцу, црква Светог Ђорђа у Поповићу, кућа породице Жмурић из 19. века у Малој Иванчи.

Ученици су правли селфи фотографије у природи, а касније су на часовима српског језика писали о томе шта су научили.

Марина Луковић

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved