Међународни дан људских права обележава се 10. децембра

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

Поводом Месеца књиге и Месеца школских библиотека, у нашој школи су у октобру 2017. организоване бројне активности.
Чланови библиотечко-новинарске секције урадили су интервју да директорком школе о улози и значају школске библиотеке за рад школе.
Ученици су препоручили својим другарима шта да читају кроз разговор и писање састава на тему „Моја омиљена књига“.
Израђени су интересантни постери који ће красити зидове библиотеке, а којима се помовише рад библиотеке.
Под слоганом „Дан у школској библиотеци“ организовано је фото такмичење.

Катарина Бранковић VI2

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved