Међународни дан људских права обележава се 10. децембра

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

Међународни Дан толеранције 16. новембар обележаван је у Малој Иванчи са ученицима старијих разреда током целе недеље. На часовима грађанског васпитања и часовима одељенске заједнице наставници су разговарали са ученицима о толеранцији и дискриминацији. Кроз различите примере ученици су схватили ове појмове и разумели значај и сврху обележавања овог датума. На часу библиотечко–новинарске секције ученици су направили пано са својим радовима о толеранцији.

Марина Луковић

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved