Међународни дан људских права обележава се 10. децембра

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

Поводом Дана просветних радника у Поповићу је 8. новембра организована замена улога у свим одељењима - учитељице су биле ученице, а ученици наставници.

Ученици су добили задатак да припреме лекцију из српског језика, математике, света око нас, природе и друштва. Добро су се спремили за часове и као наставници су предавали и испитивали своје ђаке. Сви су дошли у школу дотерани и изгледали су као прави наставници. „Директорка“ Ања Векић је организовала наставу, „домар“ Јоца је поправио три столице.

Сви смо били задовољни наставом и договорили се да ће оваквих дана бити још.

Сања Петровић и Ружица Будимкић

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved