Летњи распуст за ученике од првог до седмог разреда почиње 14. јуна

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

У Основној школи „Свети Сава" у Београду одржана је 19. aприла 2016. године пригодна свечаност на којој су додељене награде ауторима најбољих радова пристиглих на Конкурс Мој град моја улица.
Конкурс за најбољу фотографију и литерарни рад организовали су Међународни фонд јединства православних народа и Дечији руски културни клуб у оквиру ОШ „Свети Сава", а у њему су учествовали ученици основних школа из целе Србије.

Међу награђенима су и ученици наше школе: Анђела Стојановић, ученица II2, освојила је другу награду, a Лазар Остојић, ученик VIII2,  добио је похвалу за свој рад.

Слађана Галушка, библиотекар

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved