foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Међународни дан људских права обележава се 10. децембра

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Прочитај

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Прочитај

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Прочитај

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Прочитај

Изабери писмо

Контакт

Време

Одржан је први консултативни састанак у оквиру пројекта Подршка систему осигурања квалитета на националном нивоу и нивоу установе, који је  започео у октобру 2014.

Више о томе у тексту Развионица.

Поводом  Међународног дана дечије књиге организоване су разноврсне активности у нашој школи.

У Поповићу и Малом Пожаревцу одржани су часови посвећени обележавању стогодишњице рођења Бранка Ћопића.

У Малој Иванчи је изведена представа „Новогодишња авантура у Бајкограду".

Сви програми су део пројекта Оштро Перце 2014/2015, чија је свечана завршница била 2. априла 2015. године.

Упис деце – будућих првака у Oсновну школу „Милорад Мића Марковић“ за школску 2015/2016. годину обавиће се
у периоду од 1. априла 2015. до 29. маја 2015. године.

Упис се врши код секретара школе, у Матичној школи у Малој Иванчи од 7.30 до 14.30 часова.

Више о упису прочитајте у документу школе.

Због великог интересовања за бесплатне уџбенике Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије је продужило рок за пријављивање до 24.03.2015. године. Опширније на сајту Министарства.

Успеси наших ђака на општинским такмичењима

Књижевна олимпијада

  • Милица Ристић VIII1, прво место и пласман на градско такмичење
  • Христина Поповић VII2, треће место

Хемија

  • Данијел Јовановић VII2, друго место и пласман на градско такмичење

Математика

  • Катарина Бранковић III1, друго место
  • Урош Јовановић VII1, друго место
  • Душан Петровић V2, треће место

Енглески језик

  • Александра Илић VIII2, прво место и пласман на градско такмичење
  • Сања Симић VIII2, друго место
  • Ана Марија Марковић VIII1, треће место

Француски језик

  • Милица Ристић VIII1, друго место

Српски језик

  • Сања Симић VIII2, прво место
  • Ана Марија Марковић VIII1, друго место

Биологија

  • Тамара Буквић VI1, прво место
  • Данијел Јовановић VII2, треће место

Географија

  • Христина Поповић VII2, прво место
  • Данијел Јовановић VII2, друго место
  • Милица Ристић VIII1, треће место

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved