Летњи распуст за ученике од првог до седмог разреда почиње 14. јуна

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Реч уредника

Летопис Основне школе „Милорад Мића Марковић" садржи  податке о активностима школе и реализацији образовно-васпитног рада.
У Летопису су наведени само основни подаци о активностима важним за рад школе и реализацију образовно-васпитног рада.
Ове активности су представљене детаљније кроз прилоге на сајту школе и у школском листу Чаролије.

Слађана Галушка, уредник

Летопис 2015/2016

Летопис

Летопис садржи садржи податке о активностима школе и реализацији образовно-васпитног рада током 2015/2016. године. За израду су коришћени извештаји о раду школе, тј. наставника, стручних сарадника и директора, као и текстови у вези са бројним активностима објављивани у школском листу.
Ово је година у којој се обежава 150, тј. 170 година постојања школе, па је у летопису и прилог о дешавањима у оквиру пројекта Јубилеји, посвећеног великим годишњицама.

У школској 2015/2016. години објављена су четири број Чаролија и у њима су, осим прилога о активностима у школи, представљени и најбољи литерарни и ликовни радови ученика.
Ови бројеви школског листа постављени су на страни Школски лист.

Летопис 2014/2015

Летопис

Дешавања у школи су детаљно представљена у Годишњем извештају о раду школе, као и у школском листу и на сајту школе.

У школској 2014/2015. години објављено је пет бројева Чаролија и у њима су, осим прилога о активностима у школи, представљени и најбољи литерарни и ликовни радови ученика.
Ови бројеви школског листа постављени су на странама:

Ток школских пројеката и коначни продукти представљени су на посебној страни сајта - Школски пројекти 2014/2015.

У школској 2014/2015. години реализовано је шест пројеката:

Летопис 2013/2014

Летопис

Детаљи о активностима у школи су у прилозима на сајту школе и у школском листу Чаролије. Посебно су значајне стране посвећене школским пројектима.
У школској 2013/2014. години реализована су три велика пројекта и за њих су направљене посебне стране на сајту школе:

У школској 2013/2014. години објављена су четири броја Чаролија и у њима су, осим прилога о активностима у школи, представљени и најбољи литерарни и ликовни радови ученика.
Ова четири броја су постављена на странама:

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved