Бесплатни уџбеници 2017/2018.

Обавештевамо вас да Министарство просвете, науке и технолошког развоја и ове године у оквиру Пројекта Набавка уџбеника и других наставних средстава за ученике основних школа за школску 2017/18. годину, обезбеђује да бесплатне уџбенике добију:

1. Примаоци новчане социјалне помоћи – Неопходно је доставити потврду да сте прималац новчане социјалне помоћи.

2. Ученици са сметњама у развоју и инвалидитетом – Посебна документација није потребна, Школа поседује податке о наведеним ученицима.

3. Ученици основних школа који су у породици треће или свако наредно рођено дете које је у систему школовања (средња школа, факултет) – Треба доставити потврду образовно-васпитне установе о својству ученика, односно студента за свако дете.

Потребну документацију доставити разредном старешини до 12. априла 2017. године.