Школска слава Свети Сава обележава се 27. јануара

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Електронско учење

Е-учење примењује се у школи од 2011. године. У е-учионици ученици прате лекције, решавају тестове и презентују своје радове.

Настава

Наставници и ученици реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Стручно усавршавање

Наставници и стручни сарадници се стручно усавршавају и примењују стечена знања.

Чаролије

Школски лист Чаролије покренут је 2005. године, а 2015, објављивањем броја 21, обележено је десет година излажења.

Изабери писмо

Време

jextensions

Градска општина Сопот, у сарадњи са библиотеком „Милован Видаковић“ из Сопота, ове године је по пети пут расписала конкурс на тему: „Сопот – мој завичај“.
На конкурс се пријавио и велики број ученика наше школе, а три ученице су и награђене.
За узраст од 11 до 15 година прво место је освојила ученица Тијана Глишић (осми разред), а треће место, у истој конкуренцији, заузела је Јована Глишић, ученица петог разреда.
У млађем узрасту, до 11 година, наша школа је такође освојила прво место, а оно је припало ученици четвртог разреда Анђели Стојановић.

Свечана додела награда уприличена је у просторијама библиотеке „Милован Видаковић“, 26. децембра 2017. године.
Најбољима су уручене дипломе, књиге и одређене новчане награде, а свима осталима који су послали радове подељене су захвалнице у жељи да и наредних година буде овако велики одзив.

Марина Луковић

2018 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved