Награде на литерарном конкурсу

Градска општина Сопот, у сарадњи са библиотеком „Милован Видаковић“ из Сопота, ове године је по пети пут расписала конкурс на тему: „Сопот – мој завичај“.
На конкурс се пријавио и велики број ученика наше школе, а три ученице су и награђене.
За узраст од 11 до 15 година прво место је освојила ученица Тијана Глишић (осми разред), а треће место, у истој конкуренцији, заузела је Јована Глишић, ученица петог разреда.
У млађем узрасту, до 11 година, наша школа је такође освојила прво место, а оно је припало ученици четвртог разреда Анђели Стојановић.

Свечана додела награда уприличена је у просторијама библиотеке „Милован Видаковић“, 26. децембра 2017. године.
Најбољима су уручене дипломе, књиге и одређене новчане награде, а свима осталима који су послали радове подељене су захвалнице у жељи да и наредних година буде овако велики одзив.

Марина Луковић