Хуманитарни турнир

Под слоганом Помозите Исидори да победи у најважнијој утакмици у животу, одржани су турнири у фудбалу 16. јануара у Малој Иванчи и 18. јануара 2018. у Малом Пожаревцу.

Ученици су на ђачком парламенту разговарали са директорком и педагогом наше школе о значају хуманитарног рада и осмислили су ове активности за прикупљање новца за Исидору Павловић, бившу ученицу наше школе. Ученица осмог разреда Сара Павловић осмислила је и направила постер којим се најављује хуманитарни турнир. Улазница се наплаћивала 50 динара, а за сваког члана екипа издвајало се 100 динара. Турнирима су присуствовали сви ученици од првог до осмог разреда, наставници и учитељи.

Иако смо навијали за своје екипе, није нам било важно ко ће заиста да победи јер се сав прикупљен новац издвојио у фонд за Исидору. Исидори желимо да се што пре опорави.

Јелена Радовановић VI1