Наградни конкурс „Живот је леп“

nagradjeniВеће ГО Сопот и Одбор за превенцију болести зависности већ шеснаесту годину заредом организује литерарно, ликовно и спортско такмичење. И ове године ученици наше школе радо су учествовали у овој манифестацији и израдили много ликовних и литерарних радова. За ученике старијих разреда је организован турнир у малом фудбалу, а за млађе полигон препрека.

Центар за културу општине Сопот је 23. маја 2018. године организовао завршну свечаност и уручивање награда за конкурс „Живот је леп“.
Присуствовали су и наши награђени ученици: Анђела Лучић IV1, Тијана Грујић III2, Кристијан Маријановић III3, Катарина Бранковић VI2, Лука Војиновић VII2, Сара Ристић VI3, Анђела Стојановић IV2, Ана Божанић II1, Наталија Микић IV1, Марија Божанић VI1, Никола Милошевић V2 и Јована Глишић V1.
Они су као награде добили књиге и прибор за цртање и сликање.

Марина Луковић