Наградни конкурс „На крилима младости“

andelaДодела награда ученицима који су остварили успех на литерарном и ликовном конкурсу „На крилима младости“ организована је 28. маја 2019. године у Центру за културу Сопот.

Конкурс је организовала градска општина Сопот у оквиру пројекта за превенцију болести зависности. Циљ конкурса јесте да деца увиде колико су штетни дрога и цигарете, шта је све нездраво и да нас подстакне да се бавимо спортом.

На почетку свечаног пријема обратила нам се професорка Живка Маричић речима пуним охрабрења да наставимо и убудуће учешће у овом конкурсу.

После уводне речи одгледали смо приредбу коју су припремили предшколци. Након тога, професорка Живка Маричић прозивала је награђене ученике и доделила награде.

Наша школа је учествовала и освојила 19 награда. Њихови радови ће се наћи у следећем броју школског часописа.

Јована Глишић VI1